František Nedvěd - Mistr Jan Hus

Kresba, 31x21 cm. Signováno vpravo dole Nedvěd 54. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Františka Nedvěda.

o autorovi: 1919, Kladno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

34153. Mistr Jan Hus
Dražba ukončena:27.06.2019 22:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč