František Nedvěd - Ilja Erenburg

Olej na plátně, 75x55 cm, signováno F. Nedvěd 78, olištováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Františka Nedvěda.

o autorovi: 1919, Kladno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

10228. Ilja Erenburg
Dražba ukončena:27.04.2017 21:13:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč