František Nedvěd - Dívka ve skále

Monotyp, 82x50 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Nedvěd 67. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919, Kladno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

84858. Dívka ve skále
Dražba ukončena:09.10.2022 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (09.10.2022 20:33:51) 5305
500 Kč 02.10.2022 20:02:19 6147