František Nedvěd - Dívčí portrét

Olej na plátně fixováno na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole F. Nedvěd. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919, Kladno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

301183. Dívčí portrét
Dražba ukončena:03.10.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 24.09.2019 9:58:03 831