František Nedvěd - Akt

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Nedvěd F. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton v rohu nalomen.

o autorovi: 1919, Kladno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

84851. Akt
Dražba ukončena:09.10.2022 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč