František Nachtigal - Zasněná

Detail položky

Detail položky

Kresba, 70x48 cm. Signováno vlevo dole F. Nachtigal 1922. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

 

o autorovi: 1894 – 1956
Malíř, grafik, pedagog. Studoval architekturu u profesorů Liebschera a Kouly na ČVUT v Praze, následně na UMPRUM u profesorů Dítěte, Špillara a Brunnera. Působil jako profesor kreslení a grafických technik na Státní grafické škole v Praze. Ve volné tvorbě se věnoval zejména portrétu, krajinomalbě a figurálním kompozicím, zabýval se též typografií a plakátovou tvorbou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

vydraženo
68431. Zasněná
Dražba ukončena:31.10.2021 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
600 Kč 31.10.2021 19:52:40 7900
500 Kč 20.10.2021 20:16:00 7276