Olej na kartonu, 24x31 cm. Signováno vlevo dole Fr. Myslivec 1960. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 54 cm
o autorovi: 1890 – 1965
Malíř. Studoval na UMPRUM v Praze u J. Preislera, A. Hofbauera a L. Šalouna a ve speciálkách K. V. Maška (dekorativní kresba a malba) a M. Pirnera (figurální malba). Další zkušenosti sbíral na cestách v Paříži, Itálii a Jugoslávii. Byl krajinářem, tvořil v duchu impresionismu. Žil a tvořil v Brně, kde také vyučoval na Škole uměleckých řemesel.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč