František Muzika - Ptačí figury I

Linoryt a akvarel, 6x8 cm. Signováno vpravo dole tužkou F. Muzika. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno a kolorováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1900 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

64902. Ptačí figury I
Dražba ukončena:29.09.2021 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč