František Muzika - Larva I

Linoryt, 19x8 cm. Signováno vpravo dole tužkou F. Muzika. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

39403. Larva I
Dražba ukončena:16.01.2020 19:15:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč