František Muzika - Divadlo

Litografie 91/100, 28x41 cm. Signováno vpravo dole tužkou F. Muzika 46. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1900 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

152466. Divadlo
Dražba ukončena:28.01.2026 21:59:42
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč