František Milan Lejček - Odpočinek při práci

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 38x51 cm. Signováno vpravo dole Lejček. Rámováno.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1896 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

151224. Odpočinek při práci
Dražba ukončena:14.12.2025 20:32:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč