František Milan Lejček - Na cestě

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x32 cm. Signováno vlevo dole. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1896 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

151692. Na cestě
Dražba ukončena:28.12.2025 20:45:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč