František Milan Lejček - Cesta lesem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Lejček 27. Rámováno.

o autorovi: 1896 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

306821. Cesta lesem
Dražba ukončena:05.12.2020 20:23:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč