Olej na plátně, 32x50 cm. Signováno vpravo dole F. Mikulka 47. Nerámováno. Pozn.: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1914 - ? Malíř. Studoval uměleckoprůmyslovou školu ve Zlíně, působil jako propagační grafik v Otrokovicích.