František Michl - Z Bretaně

Olej na plátně, 50x100 cm. Signováno vpravo dole F. Michl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

69924. Z Bretaně
Dražba ukončena:15.12.2021 21:28:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč