František Michl - Stromy na kraji vsi

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 36x28 cm.48 Signováno vpravo dole M. Michl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

101968. Stromy na kraji vsi
Dražba ukončena:17.09.2023 21:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč