František Michl - Oblaka

Olej na sololitu, 20x30 cm, signováno vpravo dole F. Michl, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

13771. Oblaka
Dražba ukončena:26.10.2017 19:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč