Olej na plátně, 50x65 cm, signováno vpravo dole, rám, datováno 1948.
Pozn.: Rám pokrajích mírně poškozen.
1901 Domažlice, 1977 Domažlice
Studoval krajinomalbu u profesora Nejedlého na AVU )1925-1928). Malíř a grafik, maloval především Šumavu, Chodsko a okolí Domažlic. Autor loga firmy Škoda (1921).