František Michl - Krajina s oblaky

Olej na kartonu, 20x30 cm, signováno vpravo dole F. Michl, rám.

1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Pozn.: Rám místy poškozen.

2276. Krajina s oblaky
Dražba ukončena:27.05.2015 20:31:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč