Olej na plátně, 65 x 65 cm, rám, signováno vpravo dole a datováno 1943.
Pozn.: plátno odborně vyčištěno a napnuto na novém napínacím rámu.
1901 Domažlice, 1977 Domažlice
Studoval krajinomalbu u profesora Nejedlého na AVU )1925-1928). Malíř a grafik, maloval především Šumavu, Chodsko a okolí Domažlic. Autor loga firmy Škoda (1921).