František Max - Malostranské zákoutí

Olej na kartonu, 45x33 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

121322. Malostranské zákoutí
Dražba ukončena:28.08.2024 22:01:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč