František Max - Krajina II.

Olej na plátně, 38x38 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rámováno.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

128143. Krajina II.
Dražba ukončena:03.11.2024 21:01:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč