František Max - Krajina I.

Olej na plátně, 38x38 cm. Signováno vlevo dole F. Max. Rámováno.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

128108. Krajina I.
Dražba ukončena:03.11.2024 20:43:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč