František Max - Karmelitská ulice na Malé Straně

Olej na kartonu, 31x25 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

65429. Karmelitská ulice na Malé Straně
Dražba ukončena:19.09.2021 20:32:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč