František Max

65429. Karmelitská ulice na Malé Straně

popis: Olej na kartonu, 31x25 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

dražba ukončena: 19.09.2021 20:32:16

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč