František Malý - Žena s květy

Litografie, 27x17 cm. Signováno vpravo dole tužkou F. Malý 45. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1890 – 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

306602. Žena s květy
Dražba ukončena:14.11.2020 20:27:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč