František Malý - Žena s květy

Lept, 27x17 cm, signováno vpravo dole F. Malý 45, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 – 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

14753. Žena s květy
Dražba ukončena:29.11.2017 22:54:51
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč