František Malý - Příboj moře - Jadran, Jugoslávie

Olej na překližce, 35x65 cm. Signováno vpravo dole Fr. Malý. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 – 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

17624. Příboj moře - Jadran, Jugoslávie
Dražba ukončena:29.03.2018 22:12:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč