František Líbal - Zamrzající říčka

Olej na kartonu, 47x70 cm. Signováno vlevo dole Líbal 27. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
78925. Zamrzající říčka
Dražba ukončena:29.06.2022 21:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč