František Líbal

58413. Začátek Zlaté stoky

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 23x29 cm. Signováno vlevo dole Fr. Líbal 64. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější autorská signatura.

o autorovi: František Líbal byl český akademický malíř.
Datum narození: 7. srpna 1896, Veselí nad Lužnicí
Úmrtí: 20. června 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95.000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 4 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 800 Kč