František Líbal - Za vsí

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

41198. Za vsí
Dražba ukončena:27.02.2020 22:37:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč