František Líbal - Za chalupou

Olej na sololitu, 50x70 cm, signováno vpravo dole Fr. Líbal, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura částečně skryta pod rámem. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

16685. Za chalupou
Dražba ukončena:28.02.2018 20:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč