František Líbal - Z Paříže

Olej na kartonu, 24x18 cm, signováno vlevo dole s dedikací Fr. Líbal, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

12080. Z Paříže
Dražba ukončena:29.06.2017 21:23:54
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč