František Líbal - Vesnice v údolí

Olej na kartonu, 27x40 cm. Signováno vpravo dole Líbal. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
82341. Vesnice v údolí
Dražba ukončena:31.08.2022 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč