František Líbal - V sadu

Nejdelší strana: 55 cm

Olej na kartonu, 35x55 cm. Signováno vlevo dole Fr. Líbal 63. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
74467. V sadu
Dražba ukončena:31.03.2022 21:22:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč