František Líbal - V horách

Olej na plátně, 97x130 cm, signováno vpravo dole Franta Líbal 1928, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

14682. V horách
Dražba ukončena:29.11.2017 21:39:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč