František Líbal - Třeboňský rybník

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 43x55 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
99124. Třeboňský rybník
Dražba ukončena:26.07.2023 21:20:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč