František Líbal - Třeboň z luk při západu

Olej na plátně fixováném na kartonu, 43x54 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
77169. Třeboň z luk při západu
Dražba ukončena:25.05.2022 20:44:14
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč