František Líbal - Stromy v polích

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x33 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal 72. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura částečně skryta pod rámem. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

23702. Stromy v polích
Dražba ukončena:31.10.2018 21:50:37
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 000 Kč