František Líbal - Stromy

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Fr. Líbal 61. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
94678. Stromy
Dražba ukončena:31.05.2023 21:38:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč