František Líbal - Stavení v zimě

Olej na kartonu, 41x51 cm. Signováno vlevo dole Fr. Líbal. Rám.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

17543. Stavení v zimě
Dražba ukončena:29.03.2018 20:48:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč