František Líbal - Statek

Olej na kartonu, 43x59 cm. Signováno vlevo dole Fr. Líbal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

posouzeno znalcem
117232. Statek
Zbývá:5 dnů, 16 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:41:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 02.06.2024 12:07:41 2559