František Líbal - Slepé rameno řeky

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 43x53 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal 61. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

71768. Slepé rameno řeky
Zbývá:10 dnů, 10 hodin
Konec dražby:27.01.2022 21:29:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:8 500 Kč