František Líbal - Rybníky

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vlevo dole i vpravo dole Fr. Líbal. Rám.

Pozn.: Signatura vlevo dole je pozdější a neautorská. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

29030. Rybníky
Dražba ukončena:28.02.2019 18:26:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč