František Líbal - Předjaří na Koclířově

Olej na kartonu, 22x32 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal 66. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo top
100063. Předjaří na Koclířově
Dražba ukončena:06.08.2023 20:09:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč