František Líbal - Pohled na vesnici

Olej na plátně, 49x69 cm. Signováno vlevo dole Fr. Líbal. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

41201. Pohled na vesnici
Dražba ukončena:27.02.2020 22:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč