František Líbal - Pohled na Prahu od Karlova mostu

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 42x55 cm. Signováno vlevo dole Fr. Líbal 54. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

71515. Pohled na Prahu od Karlova mostu
Zbývá:9 dnů, 8 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:16:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:16 000 Kč