František Líbal - Podzim na Opatovickém rybníku

Olej na kartonu, 24x32 cm. Signováno vpravo dole F. Líbal 65. Rám.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

32323. Podzim na Opatovickém rybníku
Dražba ukončena:29.05.2019 19:56:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč