František Líbal

60891. Podzim

popis: Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal 1935. Rám, sklo.

o autorovi: František Líbal byl český akademický malíř.
Datum narození: 7. srpna 1896, Veselí nad Lužnicí
Úmrtí: 20. června 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95.000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:14:18

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč