František Líbal - Parník v přístavu

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Líbal. Rámováno.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

71563. Parník v přístavu
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:26.01.2022 21:04:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 500 Kč