František Líbal - Na Mažických blatech

Olej na plátně, 81x100 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 123 cm

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

posouzeno znalcem velký formát doporučujeme
115448. Na Mažických blatech
Zbývá:24 dnů, 4 hodin
Konec dražby:29.05.2024 20:02:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč